sezon 2 – jesień 1 – 28.10.2018

Piękna deszczowa aura zgromadziła na starcie 31 zapaleńców gotowych do zmierzenia się z 4,3 km trasą. Wśród nich znalazło się aż 13 pań 11 – bieg, 2 – NW). Rywalizację biegaczy panów wygrał pokonując 13 okrążeń Marcin Zubert – Press Glass Biegamy i Wspieramy, drugie miejsce przypadło w udziale Grzegorzowi Krukowi – Press Glass Biegamy i Wspieramy (12 okrążeń) na trzecim miejscu zameldował się Krzysztof Bukała (11 okrążeń). Wśród pań dwie zawodniczki pokonały 10 okrążeń. Szybsza okazała się Agnieszka Jeż, która pokonała dystans maratoński w 5h 34 min 38 sek., za nią ze stratą 42 min 20 sekund zameldowała się Karolina Głowacka, trzecie miejsce na podium przypadło Sylwii Nowackiej – Forma Fitness Klub Częstochowa – która pokonała dystans 7 okrążeń.

Nordic Walking pań to wygrana Joanny Marczak – 8 pętli, na drugim miejscu z 7 okrążeniami zameldowała się Jolanta Wojciechowska. Rywalizację panów wygrywa Tomasz Marczak – 10 pętli na drugim miejscu z 8 okrążeniami znalazł się Waldemar Wojciechowski.

W rywalizacji biegaczy słowa uznania należą się najmłodszemu uczestnikowi imprezy. 10. letni Paweł Bambynek pokonał 8,6 km (2 okrążenia) w czasie 1:14:03 z czego pierwsze okrążenie zajęło mu 28 min 45 sekund. Oby tak dalej 🙂
Najmłodsza uczestniczka – 13. letnia Sandra Kufel również pokonała 2 okrążenia w czasie 1:11:01.

Zachęcamy wszystkich do pobrania dyplomów z uzyskanymi rezultatami oraz zajętym miejscem: POBIERZ
Aby pobrać dyplom należy „kliknąć” w zawodnika i tam pojawi się dyplom do pobrania 🙂