sezon 2 – jesień 3 – 16.12.2018

Trzecia odsłona Ossona Cup v2 zgromadziła na starcie 29 śmiałków. Pogoda sprawiła psikusa biegaczom, i w nocy przed zawodami spadło trochę białego puchu, który na początku biegu był zbawieniem, jednak z każdym okrążeniem trasa stawała się coraz bardziej śliska. Ratunek – kolce pod podeszwami nie na wiele się zdawały 🙂

Nadal wśród biegaczy nadal magiczną barierą do przełamania jest 13 okrążeń. Na podsumowującej etap jesienny rundzie 13 okrążeń pokonał tylko jeden zawodnik – Krzysztof Ujma (Aktywna Wręczyca) potrzebował na to 6:08:56, drugi na mecie zameldował się Krzysiek Bukała – 11 okrążeń – 5:56:06, trzecie miejsce wywalczył Marek Baran (Pasat Końskie) – 10 okrążeń – 4:07:48.
Debiutująca na Ossona Cup Edyta Wolna (Forma Fitness Klub Częstochowa) pokonała swój pierwszy w życiu maraton zaliczając 10 górskich okrążeń w czasie 6:02:47, druga na mecie zameldowała się Karolina Głowacka – 10 okrążeń – 6:10:12, trzecie miejsce zajęła kolejna debiutantka ossonnowych biegów Justyna Ryba (Forma Fitness Klub Częstochowa) – 5 okrążeń – 3:06:17

Wśród nordicowców najlepszy okazał się Waldemar Wojciechowski – 10 okrążeń – 6:03:04, na drugim miejscu zameldował się Tomasz Marczak – 9 okrążeń – 5:55:04, trzecie miejsce dla debiutanta Jana Ślęzaka (Jusia Team) – 5 okrążeń – 3:37:42
Wśród Pań Jolanta Wojcichowska i Joanna Marczak pokonały po 8 okrążeń, trzecia na mecie zameldowała się Katarzyna Marondel (Silesia Nordic Team) – 7 okrążeń – 4:39:46

Najszybsze okrążenie trzeciej rundy:
Krzysztof Mijas – 20:59
Edyta Wolna – 29:55

Liczba okrążeń pokonanych przez wszystkich uczestników: 195 = 836,55 km
Średnia liczba okrążeń na uczestnika: 6,7 czyli 28,85 km

WYNIKI RUNDA 3:

 

KLASYFIKACJE:

JESIEŃ:
MARATON:
1. Karolina Głowacka – 12:05:33

1. Marek Baran – 8:02:03
2. Artur Chopin-Stefańczyk – 8:43:27
3. Marcin Zubert – 8:57:16

PÓŁMARATON:
1. Katarzyna Marondel – 6:15:24
2. Monika Wiaderek – 06:33:56
3. Jolanta Wojciechowska – 7:16:00

1. Krzysztof Mijas – 3:35:00
2. Mariusz Soborak – 3:50:53
3. Marek Włodarczyk – 4:09:52

SPRINT:
1. Sandra Kufel – 1:06:20
2. Barbara Bambynek – 1:18:56
3. Anna Stefańczyk – 1:40:05

1. Adam Muszyński – 46:40
2. Paweł Bambynek – 1:05:01

Zobacz całą klasyfikację indywidualną -> OSSONA CUP V2 – Jesień

Klasyfikacja INDYWIDUALNA sezonu:

Bieg Panie:
1. Karolina Głowacka – 30 okrążeń – 18:15:45
2. Sylwia Nowacka – 18 okrążeń – 9:05;39
3. Marta Bukała – 14 okrążeń – 11:17:01
4. Agnieszka Jeż – 13 okrążeń – 6:44:02
5. Monika Wiaderek – 13 okrążeń – 9:10:42

Bieg Panowie:
1. Krzysztof Ujma – 35 okrążeń – 16:39:04
2. Krzysiek Bukała – 34 okrążenia – 17:49:31
3. Marcin Zubert – 26 okrążeń – 12:17:14
4. Artur Chopin-Stefańczyk – 23 okrążenia – 10:33:18
5. Mariusz Soborak – 23 okrążenia – 10:42:18

Zobacz całą klasyfikację indywidualną -> KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA BIEG PO 3 RUNDACH

Zobacz całą klasyfikację indywidualną w kategoriach wiekowych -> BIEG KATEGORIE WIEKOWE PO 3 RUNDACH

Nordic Walking Panie:
1. Jolanta Wojciechowska – 24 okrążenia – 17:18:29
2. Joanna Marczak – 24 okrążenia – 17:42:51
3. Katarzyna Marondel – 16 okrążeń – 10:28:36
4. Anna Stefańczyk – 3 okrążenia – 2:35:46

Nordic Walking Panowie:
1. Tomasz Marczak – 29 okrążeń – 17:49:54
2. Waldemar Wojcichowski – 28 okrążeń – 17:18:23
3. Dariusz Kliszewski – 8 okrążeń – 5:31:30
4. Jan Ślęzak – 5 okrążeń – 3:37:42

Zobacz całą klasyfikację indywidualną -> KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA NW PO 3 RUNDACH

Zobacz całą klasyfikację indywidualną w kategoriach wiekowych -> NW KATEGORIE WIEKOWE PO 3 RUNDACH

Klasyfikacja DRUŻYNOWA sezonu:

1. Forma Fitness Klub Częstochowa – 110 okrążeń
2. Press Glass Biegamy i Wspieramy – 48 okrążeń
3. Aktywna Wręczyca – 35 okrążenia
Zobacz klasyfikację drużynową po 3 rundach: OSSONA CUP V2 – DRUŻYNY

Następna runda Ossona Cup v2 – 20 stycznia 2019